Digitális oktatás tájékoztató

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Kormány a koronavírus 3. hullámának terjedése miatt az iskolákban elrendelte a tantermen kívüli digitális oktatást 2021.március 8-ától március 31-ig.  A tavaszi szünet 2021. április 1-6. között lesz. A 18/2021. (III.6)  EMMI határozata a köznevelési intézmények által veszélyhelyzet idején biztosított gyermekfelügyeletről szóló rendelet alapján a munkavállalók és a védekezésben részvevő szülők igényelhetnek tanulófelügyeletet az intézményben az iskola titkárságán.

Taktaszada, 2021.03.08.

                                                                                                                Vámosi Judit

                                                                                                              intézményvezető